krovy - střechy - altány - pergoly - zahradní chatky - přístřešky pro auto

Zpracování nabídek

Zpracování cenové kalkulace nebo-li nabídkového rozpočtu je bráno v mnoha ohledech jako samozřejmost, ale je potřeba si uvědomit, že i tato práce vyžaduje určitý čas a s touto činností jsou spojeny i určité náklady.
Aby byla cenová kalkulace na úrovni, musí být na úrovni i podklady podle kterých se při stanovení nabídky vychází - pokud se jedná o rekonstrukce, zde provádí zaměření naši pracovníci přímo na stavbě. Podklady musí být vždy adekvátní dle typu realizace (rekonstrukce střechy, novostavba, půdní vestavba atd.):

půdorys krovu a střechy
řezy objektem
technická zpráva
půdorys podkroví
pohledy
skladby střešního pláště
u novostaveb je potřeba kompletní projektová dokumentace zpracovaná odpovědným projektantem
atd......

CENY SLUŽEB:
Zpracování cenové nabídky po předchozí dohodě a to v případě dodání kompletní dokumentace v tištěné nebo elektronické podobě (Excel, Word apod.)
Zdarma

Zpracování nabídky s prohlídkou stavby spojenou se zaměřením a návrhem konkrétního řešení 1.000,- Kč

Výše uvedené ceny za zpracování cenové nabídky budou odečteny při realizaci stavby!
Vyhrazujeme si právo nabídku nezpracovat.

Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání, kde si ujasníme řešení detailů, návrh vhodných postupů a výběr materiálů, případně zákazníkem očekávaný vzhled, standard a rozsah cenové nabídky. A to z toho důvodu, že veškerá očekávání zákazníka nejsou obvykle součástí projektové dokumentace. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu a zaměření včetně návrhu řešení pro účely nabídkového rozpočtu.
Zde můžete zaslat dotaz, či objednávku

Jak se Vám líbí tyto stránky

Ano, líbí (8 | 61%)
ADAM PRODUCTION s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one